Banner

Ημερολόγιο

Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΛΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΩΝ, ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ «ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ 2021»

ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ
ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
ΝΕΟΛΑΙΑΣ και ΑΘΛΗΣΗΣ
ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 55, 45221 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΤΗΛ. 26510 83940  FAX 26510 75784
www.pkdi.gr E-mail: pkioannina@gmail.com

 

 

 

Τρίτη, 22 Μαρτίου 2022

Δελτίο Τύπου

Θέμα: «Αθλητικά Βραβεία 2021»

Η Διεύθυνση Νεολαίας και Άθλησης της Κοινωφελούς Επιχείρησης Πολιτισμού, Περιβάλλοντος, Νεολαίας και Άθλησης Δήμου Ιωαννιτών πρόκειται να βραβεύσει στις 23 Μαρτίου, ημέρα Τετάρτη και ώρα 20.00 μ.μ.  στην αίθουσα «Βασίλειος Πυρσινέλλας», τους αθλητές του Δήμου Ιωαννιτών που διακρίθηκαν την προηγούμενη αγωνιστική περίοδο,  καθώς και τους προπονητές τους.
Ομοσπονδίες των αθλημάτων  που ανταποκρίθηκαν στο, από 22 /12/2021 αίτημά μας, μας  προσκόμισαν τα στοιχεία των αθλητών της δικαιοδοσίας τους, που πέτυχαν από 1η μέχρι και 8η Ολυμπιακή νίκη, από 1η μέχρι και 8η Παγκόσμια νίκη, από 1η μέχρι και 8η Πανευρωπαϊκή νίκη, από 1η μέχρι και 3η Βαλκανική νίκη, από 1η μέχρι και 3η Πανελλήνια νίκη, καθώς και των ομάδων που ανήλθαν σε Εθνική κατηγορία στα Ερασιτεχνικά Πρωταθλήματα.

Με βάση αυτά τα στοιχεία, καταρτίστηκε η παρακάτω λίστα αθλητών που πληρούν τα κριτήρια για να συμμετάσχουν στην εκδήλωση «ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ 2021».

Σημειώσεις:
 

  • Όσοι  αθλητές  έχουν πετύχει κάποια από τις προαναφερθείσες διακρίσεις και δεν συμπεριλήφθησαν στην παρακάτω λίστα, μπορούν να επικοινωνήσουν άμεσα με τη Δ/νση Νεολαίας και Άθλησης,  στο τηλέφωνο 2651083940 (ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ 165).
  • Η σειρά με την οποία αναφέρονται οι αθλητές, είναι αυτή με την οποία και θα βραβευτούν την ημέρα της εκδήλωσης.
  • Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί σύμφωνα με τα ισχύοντα υγειονομικά πρωτόκολλα για τη διοργάνωση εκδηλώσεων.

ΛΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΩΝ, ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ «ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ 2021»

Ολυμπιονίκες 2021

  • ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  • ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΣΕ ΠΑΓΚΟ:ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  • ΡΙΨΕΙΣ:ΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΘΗ

 

 Παγκόσμιοι πρωταθλητές 2021

  • ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ
  • ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ:ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  • ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ:ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  • ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  • ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  • ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  • ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΦΑΪΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

 

Ευρωπαϊκοί πρωταθλητές 2021

  • ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ
  • ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
  • ΘΑΛΑΣΣΙΟ ΣΚΙ:ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
  • TAEKBNTO WTF:ΕΡΓΑΤΗ ΕΛΕΝΗ
  • TAEKBNTO ITF:ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • TAEKBNTO ITF :ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
  • TAEKBNTO ITF:ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  • TAEKBNTO ITF:ΚΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  • ΣΑΜΠΟ:ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ

 

Βαλκανιονίκες 2021

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΝΤΑΡΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΛΑΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  • ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  • ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  • ΚΑΡΑΤΕ:ΚΑΤΣΑΚΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
     

ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΡΟΣ ΑμεΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΟ ΑΚΜΩΝ ΑμεΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

  • ΛΩΛΗ ΛΥΔΙΑ
  • ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  • ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  • ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  • ΥΦΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
  • ΧΗΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  • ΡΗΓΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ
  • ΜΠΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  • ΕΡΜΑΤΙ ΡΕΝΤΖΟ
  • ΓΚΟΥΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
     

       1.ΤΖΟΥΝΤΟ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Ο. ΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Σ. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ», «Α. Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ»

  • ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
  • ΣΤΡΑΓΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  • ΡΑΪΔΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
  • ΡΑΪΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ
  • ΓΚΟΛΙΑ ΜΑΡΙΛΙΑ
  • ΓΚΟΛΙΑΣ ΘΕΜΗΣ
  • ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  • ΣΤΡΑΓΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  • ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΑΡΗΣ
  • ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
  • ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ
  • ΖΩΤΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ
  • ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ
  • ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  • ΝΤΟΝΤΟΡΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ
  • ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  • ΔΗΜΟΥ ΔΑΝΑΗ
  • ΛΑΚΚΑ ΣΟΦΙΑ

 

2. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Σ.ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Σ. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

  • ΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
  • ΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ
  • ΚΛΗΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  • ΚΙΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
     
  1. TAEKBONTO ITF

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Σ. ΝΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

  • ΝΤΟΒΩΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
  • ΘΩΜΑ ΕΥΑΝΘΙΑ-ΜΑΡΙΑ
  • ΛΙΟΝΤΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ
  • ΘΩΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
  • ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
  • ΜΠΟΥΓΙΑ ΒΑΝΕΣΣΑ
  • ΛΙΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
  • ΜΟΚΑ ΖΩΗ
  • ΤΕΓΑ ΖΩΗ

     4.  ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0: «Α.Ο. ΜΠΟΥΝΤΟ»

  • ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  • ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
  • ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  • ΡΑΜΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  • ΡΙΖΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
  • ΛΕΦΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  • ΔΗΜΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  • ΒΕΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ


      5. ΠΥΧΜΑΧΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-Ο ΤΙΓΡΗΣ», «Α.Σ. ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

  • ΒΕΛΗΣ ΑΝΤΟΝΙΟ ΡΕΜΟΥΣ
  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  • ΤΟΡΜΟΥΣΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
  • ΤΟΖΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
     
  1. ΠΑΛΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

  • ΧΑΡΙΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ
  • ΜΗΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

 

  1. ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0: «Α.Γ.Σ. ΑΤΡΩΤΟΣ MUAY THAI ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

  • ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • ΚΑΛΟΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

  1. ΞΙΦΑΣΚΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ», «ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Η ΕΥΡΟΙΑ»

  • ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ ΝΑΥΣΙΚΑ ΟΛΓΑ
  • ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  • ΡΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

9.ΜΟΥΑΪ ΤΑΪ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «Α.Σ. ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

  • ΝΤΟΥΚΑ ΔΑΝΙΗΛ

      10.ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΟΣ ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

  • ΜΠΟΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
  • ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ
  • ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΖ
  • ΚΟΠΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
  • ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  • ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΗ ΕΛΕΝΑ
  • ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΗ ΣΟΦΙΑ
  • ΤΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  • ΛΙΟΝΤΟΣ ΦΩΤΗΣ
  • ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
  • ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  • ΤΖΟΥΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
  • ΚΟΛΙΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ
  • ΝΤΑΓΚΑ ΚΛΕΙΩ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • ΝΤΕΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  • ΓΚΡΕΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  • ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  • ΚΑΣΙΟΥΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  • ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  • ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  • ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  • ΚΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  • ΚΟΥΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  • ΜΠΡΙΑΣΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
  • ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  • ΦΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  • ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
  • ΛΑΠΠΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  • ΜΕΓΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  • ΚΟΛΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  • ΓΚΡΕΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  • ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  • ΒΛΑΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  • ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

          11. ΚΛΑΣΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ»

  • ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
  • ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  • ΛΥΚΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ
  • ΛΕΚΚΑ ΣΘΕΟΦΙΛΟΣ
  • ΜΑΧΑΙΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ

      12.ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

  • ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Σ. ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ»
  • ΕΞΑΡΧΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  • ΕΞΑΡΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  • ΔΕΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  • ΛΕΚΚΟΥ ΟΛΓΑ
  • ΣΕΡΒΕΤΑ ΑΝΘΗ
  • ΠΛΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
  • ΚΑΤΣΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
  • ΣΕΡΒΕΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  • ΤΣΙΝΗ ΕΛΕΝΗ
  • ΚΑΠΕΡΔΑ ΓΙΟΛΑΝΔΑ
  • ΤΣΕΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  • ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
  • ΣΑΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  • ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ   ΛΑΜΠΡΙΝΗ
  • ΚΟΛΙΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
  • ΚΑΛΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  • ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΑΜΑΛΙΑ
  • ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΔΡΕΑΝΝΑ
  • ΔΟΥΜΑ  ΜΑΡΙΑΝΝΑ


      13. ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Γ.Σ.Ι.», «ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΑΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

  • ΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ
  • ΛΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ
  • ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΙΖΑ
  • ΠΟΛΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΗ
  • ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  • ΓΙΟΥΓΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  • ΧΗΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  • ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ
  • ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
  • ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  • ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  • ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  • ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
  • ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ
  • ΤΣΟΥΤΣΟΠΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  • ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
  • ΜΑΛΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  • ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
  • ΜΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
  • ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  • ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
  • ΚΟΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  • ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  • ΣΙΩΜΟΣ ΓΚΙΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  • ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
  • ΤΡΑΪΚΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  • ΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
  • ΜΠΟΤΣΙΟΥ ΑΝΝΑ
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ
  • ΚΕΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
  • ΣΑΚΑΒΙΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
  • ΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
  • ΓΑΛΑΤΑ ΜΑΡΙΑ
  • ΒΑΣΣΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
  • ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗ
  • ΚΟΥΤΣΟΥΠΑ ΛΥΔΙΑ
  • ΤΣΑΚΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ


       14. ΚΙΚ ΜΠΟΞΙΝΓΚ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-Ο ΤΙΓΡΗΣ», «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Γ.Σ. ΑΤΡΩΤΟΣ MUAY THAI ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

  • ΤΖΟΥΝΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
  • ΚΑΛΙΤΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  • ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  • ΤΣΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  • ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  • ΤΣΙΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  • ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • ΜΠΕΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  • ΛΙΣΓΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  • ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ
  • ΓΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  • ΠΑΠΠΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ
  • ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  • ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  • ΜΑΛΙΚΙ ΛΟΥΤΣΙΑΝΟ
  • ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • ΝΤΟΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  •   ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  • ΚΑΛΟΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

           15. ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΒΩΤΙΔΑΣ»

  • ΖΥΓΟΥΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
  • ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  • ΜΑΡΟΥΦΩΦ ΜΠΟΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  • ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

     16. ΘΑΛΑΣΣΙΟ ΣΚΙ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΟΜΙΛΟΣ ΘΑΛΑΣΣΙΟΥ ΣΚΙ ΠΑΜΒΩΤΙΣ»

  • ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

      17. ΖΙΟΥ ΖΙΤΣΟΥ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0:«Α.Γ.Σ. ΑΤΡΩΤΟΣ MUAY THAI ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

  • ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
  • ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  • ΜΑΧΑΙΡΑ  ΣΩΤΗΡΙΑ
  • ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  • ΠΑΤΣΟΥΛΙΤΣΕ ΝΙΚΑ
  • ΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΙΗΣ


    17.ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0: «ΦΕΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

  • ΚΟΣΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

     18.ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0: «ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΙΝΕΖΙΚΩΝ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

  • ΓΗΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  • ΤΣΑΡΤΣΑΡΗ ΠΑΡΘΕΝΑ
  • ΠΛΟΥΜΙΣΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
     

     19. ΣΑΝΤΑ ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ

 

  • ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  • ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  • ΚΑΛΟΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  • ΣΤΡΑΠΕΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
  • ΠΑΠΠΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
  • ΧΡΙΣΤΟΦΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
  • ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  • ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛ

    20.ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0: «Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»
 

  • ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  • ΛΙΑΛΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
  • ΜΠΟΓΑ ΑΝΝΑ
  • ΡΑΠΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  • ΡΕΒΕΝΙΚΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ
  • ΤΖΙΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  • ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ


ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
(με αλφαβητική σειρά)

  • ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  • ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ
  • ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΑΙΡΗ
  • ΓΚΟΡΕΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  • ΓΚΡΕΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  • ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΪΣ
  • ΔΟΓΟΡΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  • ΔΡΟΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  • ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
  • ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
  • ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
  • ΖΗΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  • ΖΗΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
  • ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  • ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  • ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  • ΚΥΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
  • ΛΙΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  • ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  • ΛΙΟΝΤΟΣ ΦΩΤΗΣ
  • ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  • ΛΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  • ΛΩΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  • ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
  • ΜΗΤΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  • ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  • ΜΠΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  • ΜΠΑΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  • ΝΑΤΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
  • ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
  • ΠΑΝΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
  • ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  • ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  • ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  • ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ
  • ΡΑΪΔΟΣ ΦΡΙΞΟΣ
  • ΣΙΑΤΕΡΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
  • ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑ
  • ΣΠΥΡΙΟΥΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
  • ΣΤΑΘΗΣ ΜΑΚΗΣ
  • ΣΤΡΑΓΑΛΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ
  • ΤΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  • ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  • ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  • ΤΣΙΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • ΧΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

 

Διεύθυνση
Αγίας Μαρίνας 55, 45221, Ιωάννινα.
Τηλέφωνο: 2651083940, fax: 2651075784
email: webmaster@pkdi.gr